Català · Castellà

Equip

Equip

SANTIAGO ALCOBA RUEDA
Catedràtic d'Universitat. Professor emèrit

(Departament de Filologia Espanyola, UAB)
Santiago.Alcoba@uab.cat

Veure CV online
JOSÉ MANUEL BLECUA PERDICES
Catedràtic d'Universitat

(Real Academia Española - Departament de Filologia Espanyola, UAB)

Veure CV online
CRISTINA BUENAFUENTES DE LA MATA
Professora agregada interina

(Departament de Filologia Espanyola, UAB)

Cristina.Buenafuentes@uab.cat

Veure CV online
MARGARITA FREIXAS ALÀS
Professora agregada

(Departament de Filologia Espanyola, UAB)
Margarita.Freixas@uab.cat

Veure CV online
JOSEPH GARCÍA RODRÍGUEZ
Investigador predoctoral

(Universitat Autònoma de Barcelona)

Joseph.Garcia@uab.cat

Veure CV online
ALBA IGARRETA FERNÁNDEZ
Investigadora predoctoral

(Universitat Autònoma de Barcelona)
Alba.Igarreta@uab.cat

Veure CV online
CAROLINA JULIÀ LUNA
Professora associada

(Departamento de Filología Española)

Carolina.Julia@uab.cat
LAURA MUÑOZ ARMIJO
Professora associada

(Universitat Autònoma de Barcelona)

Laura.Munoz@uab.ca
ANA PAZ AFONSO
Professora associada

(Universitat Autònoma de Barcelona)
Ana.Paz@uab.cat

Veure CV online
DOLORS POCH OLIVÉ
Catedràtica d'Escola Universitària

(Departamento de Filología Española, UAB)
Dolors.Poch@uab.cat 
MARTA PRAT SABATER
Professora agregada

(Departament de Filologia Espanyola, UAB)

Marta.Prat@uab.cat

Veure CV online
MATTHIAS RAAB
Professor associat

(Universitat Autònoma de Barcelona y Universitat de Barcelona)

matthias.raab@uab.cat
NATALIA TERRÓN VINAGRE
Investigadora predoctoral

(Universitat Autònoma de Barcelona)
natalia.terron@uab.cat

Veure CV online
SONIA VARELA POMBO
Professora associada

(Universitat Autònoma de Barcelona)